lorem ipsum bildēm(0)

Lai aizpildītu kādu vietu ar dumju tekstu, parasti tiek izmantots Lorem Ipsum ģenerators. Ir arī servisi bildēm, kas piedāvā bildes pēc dažādiem parametriem.

Viens no tādiem ir lorempixel. Var dabūt bildi pēc vajadzīgās kategorijas, krāsainu vai melnbaltu, dažādos izmēros.

Ar Dynamic Dummy Image Generator var dabūt bildes lauku, kurā ir ierakstīts bildes izmērs vai savs teksts. Krāsas, izmērus var pielāgot.

nginx gzip(0)

Biju iedomājies, ka nginx defaultā jau tiek lietots gzip, bet izrādās, ka nē. Pašpikot konfigurācijas parametrus var no HTML5Boilerplate, kur tie ir nedaudz plašāk apskatīti un lietoti nekā vienkārši gzip on. Ja gribas vēl vairāk zināt par konfigurācijas iespējām, tad jālasa par ngx_http_gzip_module moduli nginx dokumentācijā.

Google solitaire un desas(0)

Nezināju, ka google.com (google.lv tas nestrādā) meklējot "solitaire" vai "tic tac toe" pirms rezultātiem tiek piedāvāts spēlēt meklētās spēles.

Tāpat ir arī iespēja mest monētu, meklējot "flip a coin". Šis iespējams paliek aktuālāk, ņemot vērā, cik populāri paliek karšu maksājumi un līdz ar to monētu neesamība. Jau tagad jāpiedomā, vai būs vajadzīgais monētu nomināls, lai varētu paņemt lielveikalos ratiņus.